Finanční plán a klientské balíčky

Základem naší práce je komplexní servis.

Klienti jako parťáci

Rozhodli jsme se nedělat kompromisy. Placená služba nám umožňuje svobodu výběru a zachování vysoké kvality. Nemusíme sjednávat produkty s nejvyšší provizí nebo je nastavovat pro klienta nevýhodně. Můžeme si dovolit odebírat analýzy právníků, vzdělávat se na té nejvyšší úrovni a poznatky předávat klientům na konzultacích, workshopech a v naší akademii.

Finanční plán

Finanční plán je vaší mapou na cestě za finanční svobodou.

Je to jednoduchý ukazatel vašich cílů. Ukazuje, jak jste ke svým cílům blízko a co je ještě potřeba udělat, abyste svých cílů dosáhli v co nejkratším čase. 

O kolik musím spořit více, když odložím realizaci plánu. Při odložení realizace přijdeme o výnosy našich investic, proto budeme muset spořit více. Předpokládaná míra výnosnosti odpovídá dlouhodobým investicím. Graf ilustruje sílu složeného úrokování v průběhu delší časové periody.

Cena finančního plánu se pohybuje mezi 9 000 Kč a 24 000 Kč. Záleží na náročnosti zpracování. 

FINANČNÍ PLÁN PRO ZAMĚSTNANCE
9.000 Kč
Ve finančním plánu řešíme pouze příjmy ze závislé činnosti (zaměstnanci) a příjmy pasivní nebo sociální (rodičovská, důchod apod.)
FINANČNÍ PLÁN PRO PODNIKATELE
15.000 Kč
Ve finančním plánu řešíme podnikatelské příjmy, jakou hodnotu má byznys pro dosažení cílů, stejně tak i dopad podnikání na potřebu pojištění podnikatele.
FINANČNÍ PLÁN PRO FINANČNÍ PORADCE
24.000 Kč
Oproti plánu pro podnikatele obsahuje navíc 3 hodiny konzultací k finančnímu plánu používaného poradcem pro své klienty. Konzultovat lze i obsah konkrétních finančních plánů pro reálné klienty.

Klientské balíčky pro rodiny

Vhodný pro páry a rodiny s dětmi.

 

BASIC
300 Kč
Měsíčně
Přístup do Akademie finanční gramotnosti
Zprávy o dění na finančních trzích
Vstupy na herní večery a workshopy Finanční svobody pro 2 osoby a děti
x
x
x
x
x
x
x
x
Vstup do světa financí.
STANDARD
500 Kč
Měsíčně
Přístup do Akademie finanční gramotnosti
Zprávy o dění na finančních trzích
Vstupy na herní večery a workshopy Finanční svobody pro 2 osoby a děti
Aktualizace finančního plánu každé 2 roky
Zpracování administrativy
Přehled smluv online
Snížený vstupní poplatek u investic 4%
Konzultace s finančními odborníky
Roční zhodnocení spolupráce (telefonicky)
Posouzení stávajících finančních produktů
x
Vydejte se s námi na cestu k finanční nezávislosti.

Klientské balíčky pro jednotlivce

Vhodný pro jednotlivce.

 

BASIC
150 Kč
Měsíčně
Přístup do Akademie finanční gramotnosti
Zprávy o dění na finančních trzích
Vstupy na herní večery a workshopy Finanční svobody pro 1 osobu
x
x
x
x
x
x
x
x
Vstup do světa financí.
STANDARD
300 Kč
Měsíčně
Přístup do Akademie finanční gramotnosti
Zprávy o dění na finančních trzích
Vstupy na herní večery a wokshopy Finanční svobody pro 1 osobu
Aktualizace finančního plánu každé 2 roky
Zpracování administrativy
Přehled smluv online
Snížený vstupní poplatek u investic 4%
Konzultace s finančními odborníky
Roční zhodnocení spolupráce (telefonicky)
Posouzení stávajících finančních produktů
x
Vydejte se s námi na cestu k finanční nezávislosti.

Nejčastější otázky

 

Jak začne naše spolupráce?

Naše spolupráce začíná vaším rozhodnutím se do toho s námi pustit. Dáte nám vědět, že chcete vypracovat Finanční plán. My se vám ozveme a domluvíme termín finanční mapy s poradcem. Jedná se o 30-45 minutový hovor přes Google Hangout nebo telefon a slouží ke sběru dat pro tvorbu finančního plánu. Ptáme se na vaše cíle, současný majetek a rodinný rozpočet. Po finanční mapě se domluvíte přímo s poradcem na termínu prezentace plánu, která probíhá zpravidla osobně v Ostravě nebo online (ale je možné se setkat také v Brně nebo Praze). Výstupem plánu jsou konkrétní doporučení pro vás. Finanční plán je hrazený jako samostatná služba.

Jak vypadá finanční plán?

Finanční plán je dokument v pdf a detailní Google tabulka se shrnutím vašich cílů, vašeho aktuálního majetku a akčních kroků, které doporučujeme udělat pro dosažení vašich cílů. Jeho součástí je také posouzení stávajících produktů. Plán udává směr, kterým společně jdeme a dle varianty balíčku jej aktualizujeme kdykoli dle potřeby (balíček PREMIUM) nebo každé dva roky (balíček STANDARD).

Po jaké době je možné balíček zrušit?

Balíček vzniká jeho zakoupením v e-shopu a je možné jej zrušit po 1 kalendářním roce.

Je možné zaplatit balíček ročně nebo na IČO?

Obojí možné je, objednávku můžete vytvořit v objednávkovém formuláři na stránce Naše služby. Kdybyste měli jakékoliv dotazy, kontaktujte nás přímo na info@financnisvoboda.cz

Co když nebudu spokojen?

Pokud nebudete s naší prací spokojeni, garantujeme vrácení platby do 30 dnů od prezentace finančního plánu.

Kolik bude finanční plán stát?

Celkové rozmezí ceny je dáno mezi 5 000 a 15 000 Kč. Pokud chcete znát bližší cenu šitou vám na míru, ozvěte se nám, rádi Vám nacenění přiblížíme.

Pod kým administrativně fungujete?

Pro poskytování poradenství a zprostředkování máme licenci České národní banky. Patříme pod broker pool (sdružovatele poradců) Viktor Hostinský Investments (VHI), který se specializuje na investice a komplexní poradenství vedoucí k cílům klientů (http://vhi.cz/). Investice zprostředkováváme tedy přes VHI, pojištění přes Broker Trust a.s. (https://www.brokertrust.cz/). Nejsme vázáni na jednotlivé finanční instituce a umíme tak sjednat produkty českého finančního trhu.

Jaké jsou rozdíly mezi balíčky?

Balíček BASIC je základem, dává přístup ke všem našim vzdělávacím materiálům a průběžným zprávám o dění na finančních trzích. Balíček STANDARD obsahuje aktualizaci finančního plánu jednou za dva roky, balíček PREMIUM kdykoli. U balíčku STANDARD je roční zhodnocení spolupráce telefonické, u PREMIUM se uvidíme osobně. Balíček PREMIUM má dále snížený vstupní poplatek pro investice na 3%, u balíčku STANDARD je poplatek 4%. Ve variantě PREMIUM je dále úschova smluv v šanonu u nás a naše průběžná kontrola všech vašich smluv.

Kdo se o mě bude starat?

Náš tým tvoří vždy front office poradce a back office poradce. Front office poradce s vámi projde úvodní konzultací, připraví finanční plán a bude vždy k dispozici pro odborné dotazy. O administrativu a průběžnou kontrolu smluv se poté stará back office poradce. Na pozici front office se o klienty s investičním majetkem nad 1 milion korun stará Karel, o klienty s investičním majetkem pod 1 milion korun Martina. Back office poradkyní je Maruška. (naše představení najdete v sekci "Náš tým")

Co jsou balíčky?

Balíčky jsou komplexní dlouhodobé služby, které nám pomáhají nedělat kompromisy v klientské péči a zároveň zvýhodnit ceny oproti jednorázovým službám.

Rádi pomůžeme. Využijte 30 minutovou konzultaci zdarma.

 

Domluvit konzultaci

Konzultaci můžete využít k doporučení pro vaše finance nebo seznámení s našimi službami a týmem Finanční rodiny.