Důvěřují nám

S panem Karlem Kořeným jsem se seznámil na školení učitelů finanční gramotnosti a hned mě vyvedl z mého velkého omylu o vysokých a snadných výnosech. Měl jsem nainvestovánu značnou částku v podniku, který deklaroval zisky přes 30 % ročně. Na upozornění pana Kořeného jsem vložený kapitál "odinvestoval". Bylo to na poslední chvíli. Opravdu se potvrdilo, že celý podnik byl plachtící letadlo, které v současné době tvrdě dopadlo a nechalo po sobě tisíce nešťastníků, kteří přišli celkově o stamiliony korun a v mnoha případech o veškeré svoje úspory. Děkuji panu Kořenému za záchranu cti a za to, že se mohu svým přátelům, kteří se spolu se mnou z padajícího letadla zachránili, podívat do očí!
Jiří Kadlecučitel na gymnáziu v Praze
Finanční rodina změnila náš pohled nejenom na svět finančních poradců, ale také a zejména kompletně pohled na kvalitní a rozumné uspořádání osobních financí. Celá koncepce je vlastně postavená na naší vlastní angažovanosti, kdy po prvotním prokonzultování aktuální situace je nám doporučen tzv. finanční plán a osobní cíle, a tyto cíle je pak jenom na nás zda budeme plnit nebo ne. Pod vedením skoro až „couchingem“ jsem tak změnili kompletně svoji finanční situaci a cítíme se mnohem pevněji ukotveni. Nemůžu nic jiného než službu doporučit, ta proměna opravdu stojí za to.
Barbora a Martin Janhubovi
Produkt, který Finanční rodina nabízí není jen finanční poradenství, ale je to především cesta k finanční nezávislosti. Já sám jsem teprve na začátku této dlouhé cesty a jsem moc rád, že po ní kráčím se zkušenostmi a znalostmi, které jsem díky Finanční rodině získal a hlavně, že po ní kráčím s někým, kdo zná směr a ví kam dojít.
Ing. Jan Čeladín ACCASenior Controlling Manager v Heimstaden
Ať už řešíme hypotéku, investice nebo pojištění, vím, že se může bez přemýšlení ozvat Marti nebo Karlovi. Jsou ochotní a precizní. Jejich analýzy a poradenství jsou opravdu šité na míru. Uklidňuje mě vědomí, že mám na koho se obrátit a můžu mu plně důvěřovat. Děkuji.
Mgr. Marie Fukalová, MBAKariérový poradce a bývalý člen týmu Finanční rodiny
Finanční rodina mne v oblasti chápání investic posunula do jiných dimenzí, takhle jak se dívám dnes na finance, mne to v minulosti ani nenapadlo a ač jsem se setkala již s více odborníky, nikdy mi své myšlenky nikdo tak dobře nevyložil ani nenastínil. Předtím, než začnu s někým v této oblasti spolupracovat, zeptám se dotyčného na velmi důležité otázky, a to zda sám investuje, jakou dobu již investuje a jaké má úspěchy, protože nevěřím někomu, kdo mi bude radit o penězích a sám nemá osobní zkušenosti. Finanční rodina investuje, investují již dlouho a investují úspěšně.
Ing. Lucie Adamčíkováodpovědná vedoucí ABZ knihy, a.s
Finanční gramotnost je zásadní dovedností pro dnešní svět, proto jsme školení Finanční rodiny uskutečnili pro naše zaměstnance. Lidem se hraní hry velmi líbilo, naučili se zábavnou formou spoustu praktických věcí do života.
Vladimír Vaněkmajitel softwarové společnosti Poski.com