Tým finanční rodiny

Ing. Karel Kořený, EFP

Za 30 let praxe proškolil 1502 pedagogů, řadu velkých firem a celou naši rodinu. A navrch ještě vymyslel deskovou finanční hru Finanční svoboda, která má své vlastní republikové mistrovství. Každé ráno začíná deseti kliky, šálkem zeleného čaje a kontrolou křivky akciových fondů. Prostě žádný střelec naslepo, ale solidní partner a rádce s jasným profesním cílem: „Učím lidi bohatnout“.

Bc. Jaroslava Kořená, EFA

V prostředí financí doslova vyrůstala a spolu s bratrem byla mezi prvními hráči Finanční svobody. Od 19 let vedla vysokoškolskou studentskou unii v Ostravě, kde působila jako hlavní organizátor největší studentské akce v ČR - Majáles Ostrava. Díky tomu má velké zkušenosti v řízení projektů a vedení týmů. Jako lektorka vede naše kurzy a workshopy na témata finanční gramotnosti. Pokud právě neškolí, zpívá nebo chodí po horách. Kromě Jizerské 50 je jejím cílem ujít Beskydskou sedmičku. 

Tomáš Kořený

Místo angličáků v dětství sbíral akcie tuzemských podniků. Jeho doménou jsou workshopy a zážitkové vzdělávání. Kontakty i praxi sbírá jako šéf naší vzdělávačky, pro body si ale chodí do haly. Okusil už tvrdost hokeje, ladný švih badmintonové rakety i jemné tóny klavíru. Je to tmel našeho rodinného týmu a hlavní motivátor, který se nezalekne žádné výzvy. Bez jeho precizní přípravy by nevznikl žádný z našich workshopů a že jich má Tom na kontě už desítky.

Ing. Kateřina Kořená, Ph.D.

Kateřina je vždy důsledná a precizní a jen výjimečně ji zahlédnete bez úsměvu na tváři. Financím se věnuje přes 20 let, ne nadarmo ji studenti oslovují paní doktorko. Je garantkou předmětu Finanční poradenství na Ekonomické fakultě Vysoké školy báňské a má mnohaleté zkušenosti z prostředí finančních trhů, bankovnictví i pojišťovnictví. Je hybnou silou, která zásobuje energií celou naši rodinu.

Bc. Marie Fukalová

Maruška má talent na důslednost a od dětství dělá ve věcech pořádek. Má ráda fungující procesy a proto se stará o veškerou administrativu a přípravu smluv Finanční rodiny. Ve volném čase ji najdete na metalovém koncertě nebo na psychoterapeutickém výcviku. Tato všestranost z ní dělá ideální osobu pro první kontakt s klienty. 

Ing. Martina Kuchařová

Marťa je absolventkou oboru financí na Ekonomické fakultě v Ostravě. Pochází z "Prajzské" a jen tak něčeho se nezalekne. V týmu působí na pozici front office poradkyně a lektorky finanční gramotnosti. Kdyby nedělala finance, byla by herečkou. Její prezentace finančních plánů jsou skutečným zážitkem jak pro klienty, tak pro členy týmu. 

Učíme bankéře a finanční poradce

 

Jsme odborníci.

Finanční instituce si nás platí pro školení svých týmů, vy nás můžete mít přímo.  Naším cílem je předávat naše mnohaleté finanční zkušenosti a být pro vás dlouhodobým finančním partnerem.